czwartek, 11 czerwca 2015

Francuska opowieść - Krystyna Mirek . Premiera niebawem :))


Z zapowiedzi:

      Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.
Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?
Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.
 ***
     Przepiękna okładka ogromnie mnie kusi, tym bardziej, że poprzednie powieści autorki czytało się wspaniale.  Czy ktoś już zna ?  Premiera zapowiadana 17 czerwca czyli tuż, tuż :))


 http://krystynamirek.blogspot.com/2015/03/czerwcowa-zapowiedz-okadka-i-opis.html

1 komentarz:

  1. Ja jeszcze w ogóle nie znam twórczości tej autorki, więc wszystko przede mną.

    OdpowiedzUsuń